Schoolteam

Directie Secretariaat en administratie  
 

 

 

Nadja Derewianka Hildegard Decock Helen Nijs
directie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be

 

 

Kleuterklassen
Vestigingsplaats Tremelo

 

 

 

K0A K1A K2A
Kim Warpy Nadine Schoovaerts Carla Wauters
kim.warpy@vbstremelo.be nadine.schoovaerts@vbstremelo.be carla.wauters@vbstremelo.be 
     

 

 

 

 

K3A K3A Lerarenplatform
Martje Moeyersoms Liesbeth Rogiers Silke Vermunicht
martje.moeyersoms@vbstremelo.be  liesbeth.rogiers@vbstremelo.be  silke.vermunicht@vbstremelo.be 
     

 

 

Vestigingsplaats De Klimboom

 

 

 

 

 

K0B / K1B K2B / K3B Kinderverzorgster 
Sandy Van de Velde Ann Verschueren Sarah Putseys
sandy.vandevelde@vbstremelo.be ann.verschueren@vbstremelo.be  sarah.putseys@vbstremelo.be 
     

 

 

Lagere school
Vestigingsplaats Tremelo    

 

 

 

L1A L2A L2A
Jana Storms Anke Van Opstal Marianne Goovaerts
jana.storms@vbstremelo.be anke.vanopstal@vbstremelo.be  marianne.goovaerts@vbstremelo.be 
     

 

 

 

L3A L3AA L4A
Jasmien Van den Bruel Ilse Van Camp Joris Brouwers
jasmien.vandenbruel@vbstremelo.be  ilse.vancamp@vbstremelo.be  joris.brouwers@vbstremelo.be 
     

 

 

 

L4AA L5A L5A
Kathleen De Canck Tinneke Bauwens Sara Pauwels
kathleen.decanck@vbstremelo.be  tinneke.bauwens@vbstremelo.be sara.pauwels@vbstremelo.be 
     

 

 

 

L5AA L6A L6AA
Sidney Meuris Jill Van den Bergh Jolien Janssens
sidney.meuris@vbstremelo.be  jill.vandenbergh@vbstremelo.be jolien.janssens@vbstremelo.be
     

 

 

 

Extra ondersteuning  Lichamelijke opvoeding Lichamelijke opvoeding
Michel  Nancy Coremans Brecht Coninckx
  nancy.coremans@vbstremelo.be  brecht.coninckx@vbstremelo.be 

 

  

   
Vestigingsplaats De Klimboom    

 

 

 
L1B / L2B L1B / L2B  
Kim Van Tolhuysen 
kim.vantolhuysen@vbstremelo.be 
Marianne Goovaerts
marianne.goovaerts@vbstremelo.be
 

 

 

Bijzondere leerkrachten en ondersteunend personeel
     

 

 

 

Zorgcoördinator - Liliane Van Muysen Vlinderfunctie - Sara Pauwels Extra hulp - Corina Peeters
zorg@vbstremelo.be sara.pauwels@vbstremelo.be  administratie@vbstremelo.be 
     

 

 

 

Preventie - Joris Follon ICT - Bart Pauwels Klusjesman - Erik Van den Bergh
jorisfollon@hotmail.com   ict@vbstremelo.be   
     

 

 

 
Refter en onderhoud - Magda Van Hoof  Bus - Rita Verelst