Schoolteam



Directie Secretariaat en administratie  



Jan de Wit Hildegard Decock Arnela Dizdarevic
directie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be
     

   
Corina Peeters    
administratie@vbstremelo.be    

 

Kleuterklassen
Vestigingsplaats Tremelo

 

 

 

K0A K1A K2A
Silke Vermunicht Nadine Schoovaerts Carla Wauters
silke.vermunicht@vbstremelo.be nadine.schoovaerts@vbstremelo.be carla.wauters@vbstremelo.be 
     

  

 

 

  

K3A K1A, K2A en K3A  
Martje Moeyersoms Kim Warpy  
martje.moeyersoms@vbstremelo.be  kim.warpy@vbstremelo.be
 
 
     

 

Vestigingsplaats De Klimboom

 

 


K1B K2B / K3B Kinderverzorgster
Sandy Van de Velde Ann Verschueren Sarah Putseys
sandy.vandevelde@vbstremelo.be ann.verschueren@vbstremelo.be  sarah.putseys@vbstremelo.be
     

 

Lagere school
Vestigingsplaats Tremelo    

 

 

L1A L2A L3A
Anke Van Opstal Lara De Rijdt Jasmien Van den Bruel
anke.vanopstal@vbstremelo.be lara.derijdt@vbstremelo.be
 
jasmien.vandenbruel@vbstremelo.be
     

 


L3AA L4A L4AA
Lies Verbinnen Joris Brouwers Kathleen De Canck
lies.verbinnen@vbstremelo.be joris.brouwers@vbstremelo.be kathleen.decanck@vbstremelo.be
     



L5A L5A L5AA
Tinneke Bauwens Jasper Ceusters Loriën Lontie
tinneke.bauwens@vbstremelo.be jasper.ceusters@vbstremelo.be lorien.lontie@vbstremelo.be
     

 


 
L6A L6AA  
Jill Van den Bergh Jolien Janssens  
jill.vandenbergh@vbstremelo.be
 
jolien.janssens@vbstremelo.be  
     

 

 

 

Extra ondersteuning  Lichamelijke opvoeding Lichamelijke opvoeding
Michel  Nancy Coremans Jasper Ceusters
  nancy.coremans@vbstremelo.be   

 

  

   
Vestigingsplaats De Klimboom    

 

 

 
L1B / L2B L1B / L2B  
Kim Van Tolhuysen 
kim.vantolhuysen@vbstremelo.be 
Jana Storms
jana.storms@vbstremelo.be
 

 

 

Bijzondere leerkrachten en ondersteunend personeel
     

 

 

 

 

Zorgcoördinator - Liliane Van Muysen Zorgcoördinator - Sara Pauwels  
zorg@vbstremelo.be sara.pauwels@vbstremelo.be   
     

 

 
ICT-coördinator - Bart Pauwels Klusjesman - Erik Van den Bergh  
ict@vbstremelo.be    
     

 

 

 
Refter en onderhoud - Magda Van Hoof  Bus - Rita Verelst