Schoolteam

Directie Secretariaat en administratie  
Nadja Derewianka Hildegard Decock Helen Nijs
directie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be

 

 

 

Kleuterklassen
Vestigingsplaats Tremelo
K0A K1A K2A
Kim Warpy Nadine Schoovaerts Carla Wauters
kim.warpy@vbstremelo.be nadine.schoovaerts@vbstremelo.be carla.wauters@vbstremelo.be 
     
K3A K3A K0A / K2A
Martje Moeyersoms Liesbeth Rogiers Mieke Van Braeckel
martje.moeyersoms@vbstremelo.be  liesbeth.rogiers@vbstremelo.be  mieke.vanbraeckel@vbstremelo.be 
     

 

 

 

Vestigingsplaats De Klimboom
K0B / K1B K2B / K3B Kinderverzorgster 
Sandy Van de Velde Ann Verschueren Sarah Putseys
sandy.vandevelde@vbstremelo.be ann.verschueren@vbstremelo.be   
     

 

 

 

Lagere school
Vestigingsplaats Tremelo    
L1A L2A L2A
Jana Storms Anke Van Opstal Marianne Goovaerts
jana.storms@vbstremelo.be anke.vanopstal@vbstremelo.be  marianne.goovaerts@vbstremelo.be 
     
L3A L3AA L4A
Jasmien Van den Bruel Ilse Van Camp Joris Brouwers
jasmien.vandenbruel@vbstremelo.be  ilse.vancamp@vbstremelo.be  joris.brouwers@vbstremelo.be 
     
L4AA L5A L5A
Kathleen De Canck Tinneke Bauwens Sara Pauwels
kathleen.decanck@vbstremelo.be  tinneke.bauwens@vbstremelo.be sara.pauwels@vbstremelo.be 
     
L5AA L6A L6AA
Sidney Meuris Jill Van den Bergh Jolien Janssens
sidney.meuris@vbstremelo.be  jill.vandenbergh@vbstremelo.be jolien.janssens@vbstremelo.be
     
Lichamelijke opvoeding Lichamelijke opvoeding en kleuterturnen Lerarenplatform
Nancy Coremans Brecht Coninckx Silke Vermunicht
nancy.coremans@vbstremelo.be  brecht.coninckx@vbstremelo.be  silke.vermunicht@vbstremelo.be 

 

 

 

   
Lagere school    
Vestigingsplaats De Klimboom    
   
L1B / L2B L1B / L2B  
Kim Van Tolhuysen 
kim.vantolhuysen@vbstremelo.be 
Marianne Goovaerts
marianne.goovaerts@vbstremelo.be
 

 

 

 

 

Bijzondere leerkrachten en ondersteunend personeel
     
zorgcoördinator - Liliane Van Muysen Vlinderfunctie - Sara Pauwels extra hulp - Corina Peeters
zorg@vbstremelo.be sara.pauwels@vbstremelo.be  administratie@vbstremelo.be 
     
Preventie - Joris Follon ICT - Bart Pauwels Klusjesman 
jorisfollon@hotmail.com   ict@vbstremelo.be  Erik Van den Bergh 
     
   
Refter en onderhoud  Bus  
Magda Van Hoof  Rita Verelst