Schoolteam

Directie Secretariaat  
Nadja Derewianka Hildegard Decock Helen Nys
directie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be

 

Kleuterklassen
Vestingsplaats Tremelo
 
instapklasje K1a  
Kim Warpy Nadine Schoovaerts  
kim.warpy@vbstremelo.be nadine.schoovaerts@vbstremelo.be  
     
 
K2a K3a  
Carla Wauters Martje Moeyersoms  
carla.wauters@vbstremelo.be martje.moeyersoms@vbstremelo.be  
     
Kleuterklassen
Vestingsplaats Ninde
 
K1b K2b  
Sandy Vandevelde Marlies Scheppers  
sandy.vandevelde@vbstremelo.be marlies.scheppers@vbstremelo.be  
     
 
K3b    
Ann Verschueren Joni De Hoef  
ann.verschueren@vbstremelo.be joni.dehoef@vbstremelo.be  

 

Lagere school
Vestingsplaats Ninde
   
L1b    
Marianne Goovaerts    
marianne.goovaerts@vbstremelo.be    
     
Vestingsplaats Tremelo    
   
L1a    
Jana Storms    
jana.storms@vbstremelo.be    
     
 
L2a L2aa  
Sara Pauwels Ann Vercammen  
sara.pauwels@vbstremelo.be ann.vercammen@vbstremelo.be  
     
 
L3a L3aa  
Jasmien Van den Bruel Ilse Van Camp  
jasmien.vandenbruel@vbstremelo.be ilse.vancamp@vbstremelo.be  
     
 
L4a L4aa  
Joris Brouwers Kathleen De Canck  
joris.brouwers@vbstremelo.be kathleen.decanck@vbstremelo.be  
     
 
L5a L5aa  
Tinnneke Bauwens Bert De Wit  
tinneke.bauwens@vbstremelo.be bert.dewit@vbstremelo.be  
     
 
L6a L6aa  
Jill Van den Bergh Jolien Janssens  
jill.vandenbergh@vbstremelo.be jolien.janssens@vbstremelo.be  
     

 

Bijzondere leerkrachten en ondersteunend personeel
     
zorgcoördinator - Liliane Van Muysen extra hulp - Corina Peeters gym - Nancy Coremans
vmliliane@gmail.com of zorg@vbstremelo.be administratie@vbstremelo.be nancy.coremans@vbstremelo.be
     
kinderverzorgster - juf Sarah preventie - Joris Follon ICT - Bart Pauwels
  jorisfollon@hotmail.com ict@vbstremelo.be
     
 
klusjesman - Frans Roels refter en onderhoud - Magda